GOOD TOOLS

GOOD WORK.
GOOD MONEY.
GOOD LIFE.
BUILD IT !

!بسازید


با سلیقه و نیاز خود دستگاهتان را انتخاب کنید

شما مشتریان عزیز می توانید بر اساس شرایط کاری،سرعت ،دقت و حتی میزان هزینه هایی که مد نظرتان است ابعاد و اجزاء دستگاهتان را خودتان انتخاب نمائید. مشاوران و مهندسان شرکت ولکان همیشه آماده اند تا با بررسی و تطبیق خواسته های شما عزیزان با اصول و استانداردهای مهندسی و طراحی و امکان سنجی آنها شما را در انتخاب درست و اصولی اجزاء دستگاه هایتان به شما یاری رسانند.

تماس با ما

طراحی و شبیه سازی حرفه ای

کلیه ی دستگاه های تولیدی این شرکت توسط مهندسان با تجربه و خلاق ایرانی و با بهره گیری از نرم افزار های طراحی وشبیه سازی روز دنیا همچون ...solidworks , catia,ansis طراحی ،شبیه سازی و تولید می گردند و فرایند تست و کنترل کیفی محصولات در آزمایشگاه های تخصصی این شرکت توسط افراد مجرب صورت می پذیرد.
این شرکت همواره تلاش می کند تا با همکاری مستمر با صنعتگران وشرکت های داخلی و خارجی و بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و با توسعه روز افزون بخش تحقیق توسعه شرکت محصولاتی با کیفیت همگام با استاندارد های بین المللی اروپا و آمریکا در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

خدمات پس از فروش

این شرکت جهت رضایت مندی مشتریان خود خدمات پس از فروش محصولات خود را در چند بخش بصورت رایگان و در تمامی نقاط کشوربرای مشتریان خود ارائه می نماید:
1. بخش آموزش و راه اندازی دستگاه ها
2. تعمیر و نگهداری دستگاه ها
3. سرویس های دوره ای برای بالا بردن راندمان و افزایش عمر دستگاه ها
4. تعمیر قطعات مصرفی و غیر مصرفی دستگاه ها
همچنین این شرکت آمادگی دارد که در صورت در خواست مشتریان نسبت به ارتقا سطح تکنولوژیکی و به روز رسانی دستگاه ها ساخت این شرکت و حتی دستگاه های مشابه دیگر تسهیلات لازم را در اختیار مشتریان قرار دهد.